Ey Evlat…

bilal-erdoganEy Evlat;

Eğer sana haksızlık yapılıp,iftira atıldıysa sana bunları yapanlar hem bu dünyada hem de ahirette cezasını çeksin.

Fakat Ey Evlat ;

Sana yapıldığına inanılan haksızlıktan sonra, binlerce ananın babanın evladı ;Yahudi uşağı , Amerikan ajanı  ilan edildi.

Yıllarca hizmet ettikleri yuvalar ‘’ İN ‘’ lere benzetildi.

Devletleri için ,tereddütsüz gözünü kırpmadan canını verecek insanlar ‘’ DIŞ MİHRAKLARIN MAŞASI ‘’ oldu.

Milletlerine hizmet için yetiştirilen evlatlar ‘’ DEVLET İÇİNE SIZMIŞ AJAN ‘’ oldular.

Bu binlerce evlat; vatanları için çalışırken, değil yüz kızartıcı bir suç elleri harama bile dokunmazken; hiçbir ispata gerek duymadan ‘’PARALEL DEVLET’’ iftirası ile ‘’TASFİYE’’ edilip, kış günü sürgün edildiler.

Hayatlarında bırakın herhangi bir yürüyüş yada sokak eylemini ,karıncayı bile incitmeyen evlatlar ; tarihteki ilk terör grubuyla, ‘’HAŞHAŞİ’’ lerle aynı kefeye koyuldular.

Ey Evlat;

Sende gurbet gördün , hasretlik çektin .

Evlatlarını barış gelsin ve devletimizin bayrağı dünyanın her yerinde dalgalansın diye Afrika çöllerine ,Sibirya buzullarına, 7 kıtaya gönderen anneler ,babalar hasretin yanında artık korkuya da razı oldular. Çünkü devletimiz büyükelçilerine talimat vererek bu evlatları ‘’TERÖRİST’’  ilan etti.

Sen rahat olasın diye binlerce ana baba evinde’’ MEDYA’’ aracılığı ile evlatlarına atılan ‘’İFTİRALARI’’ izliyor,kalpleri sıkışıyor, korku ve hüzün arasında gidip geliyorlar.

Ey Evlat ;

Ne güzel ki sahibin var.

Ama sakın unutma ‘’BU SAHİPSİZLERİNDE BİR SAHİBİ VAR.’’

Ey Evlat… için yapılan yorumlar

  1. 1ly1er Cevapla

    24 Ocak 2014 - 07:59

    Bugun sahibimizi farkli farkli gorsekte, kabir bize, sahibimizin toprak oldugunu gosterecek ve toprak haydi kalkin deyince asil sahibin Allah oldugunu hepimiz gorecegiz. Ama unutmayalim o hakiki Sahip heryerde ve herseye nigehban. Ne baskan dinler, ne basbakan, herkes kul ve amelse sermaye. Allah var gam yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + nine =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>